„Brangūs vaikai! Džiaukitės su manimi, nes Aukščiausiasis leidžia man būti su jumis, kad vesčiau jus pas Tą, kuris yra Kelias, Tiesa ir Gyvenimas. Džiaukitės, vaikeliai, ir būkite džiaugsmingi netgi sunkumuose – tuomet turėsite stiprybės, nes suvoksite, kad esate laikini, ir mokėsite viską paaukoti Dievui. Todėl nepamirškite: aš esu jūsų Motina ir jus myliu. Dėkoju, kad atsiliepėte į mano kvietimą.“
(Su Bažnyčios pritarimu)
